سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سایت جدید بیوگرافی و آشپزی

طرز تهیه دسر بوراتوس پرتقالی

دسر بوراتوس پرتقالی، طرز تهیه و درست کردن دسر بوراتوس پرتقالی خوشمزه و مجلسی مخصوص در خانه، مواد لازم دسر پرتقالی بوراتوس در خانه
دستور تهیه دسر بوراتوس پرتقالی خوشمزه و مجلسی

دسر بوراتوس پرتقالی از دسرهای خوشمزه و پرطرفدار می شود و شما می توانید آن را برای پذیرایی از مهمان های خود تدارک ببینید. دسر بوراتوس پرتقالی از پودر ژله پرتقال + شیر + پنیر لبنه + بستنی وانیلی درست می شود. البته شما می توانید به جای پودر ژله پرتقال از توت فرنگی، موز و یا میوه مورد علاقه خود هم استفاده کنید.

به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن دسر بوراتوس پرتقالی آشنایی ندارید، ما در این آموزش آشپزی بارونک، طرز تهیه و مواد لازم دسر بوراتوس پرتقالی را آماده کرده ایم که شما با این آموزش آشپزی می توانید دسر بوراتوس پرتقالی خوشمزه و خوش طعم درست کنید.

مواد لازم دسر بوراتوس پرتقالی
پنیر لبنه نصف پیمانه
بستنی وانیلی  دو پیمانه
شیر یک و نیم پیمانه
خامه یک چهارم پیمانه
پودر ژله پرتقال دو بسته
پودر شکر  5 ق غ
مراحل تهیه دسر بوراتوس پرتقالی

1. برای درست کردن دسر بوراتوس خوشمزه پرتقالی، ابتدا در یک ظرف پنیر و پودر شکر را باهم مخلوط می کنیم و خوب هم می زنیم تا یکدست شوند و بعدش آن را کنار می گذاریم.

2. حالا در یک ظرف دیگر شیر + بستنی + خامه را باهم مخلوط می کنیم. سپس یک و نیم بسته پودر ژله اضافه می کنیم و ظرف را روی حرارت ملایم می گذاریم و همه مواد را هم می زنیم تا باهم مخلوط شوند.

3. حالا مخلوط پنیر و پودر شکر را به موادمان اضافه می کنیم و روی حرارت هم می زنیم تا به خوبی باهم مخلوط شوند. سپس مواد را در قالب مورد نظر خود می ریزیم و به مدت دو ساعت در یخچال استراحت می دهیم تا به اصطلاح دسر ببندد.

4. بعد از دو ساعت دسر را از یخچال بیرون می آوریم و آن را بر روی سینی برمیگردانیم تا از قالب جدا شود. برای تزیین روی دسر فیله پرتقال میزاریم و نصف دیگه از پودر ژله باقی مانده را با کمی آب جوش و چند تک یخ درست می کنیم و بعدش ژله را آرام روی فیله ها می ریزیم.

5. حالا دسر بوراتوس پرتقالی و ژله ای ما آماده سرو است. امیدواریم از خوردن این دسر پرتقالی بوراتوس خوشمزه لذت ببرید. برای دیدن سایر دسر های لطفا به بخش انواع دسر بارونک مراجعه کنید.